Feedly

Feedly (add-on) 5.4

Portal z wiadomościami specjalnie dla Ciebie

Zalety

  • Ładny i wygodny interfejs
  • Świetna personalizacja treści
  • Integracja z usługami Google Reader, Twitter, Facebook itp.

Wady

  • Prawidłowa konfiguracja programu zajmuje nieco czasu

Doskonały
9

Feedly to darmowy dodatek do przeglądarki Mozilla Firefox tworzący spersonalizowany portal złożony z Twoich ulubionych źródeł wiadomości. Ta świetna aplikacja może odmienić sposób w jaki korzystasz z Internetu.

Choć Feedly to tylko dodatek integrujący czytnik RSS z funkcjonalnościami Twittera i Facebooka, efekt działania tego programiku jest oszałamiający. Feedly organizuje informacje w elegancką, podobną do struktury portali stronę startową. Oferowanych jest kilka trybów przeglądania wiadomości. Cover (okładka), oraz Digest (wybór) tworzą przejrzysty wybór najnowszych informacji ze źródeł RSS, z których korzystasz najchętniej. Możesz też sprawdzić co czytali Twoi znajomi, wyszukać interesujący Cię temat i zobaczyć, która z polecanych przez Ciebie wiadomości była najpopularniejsza.

Program sam uczy się jakie informacje interesują Cię najbardziej i sam sugeruje kolejne źródła podobnych informacji. Jeśli jakaś witryna zainteresuje Cię podczas przeglądania Internetu, możesz ją z łatwością dodać do Feedly korzystając z niewielkiego paska narzędzi w prawym dolnym rogu przeglądarki. Feedly pozwala też na tworzenie tematycznych paneli z wiadomościami określonego rodzaju.

Ogromną zaletą Feedly jest integracja z kontem Google Reader oraz Twitterem. Dzięki temu można na bieżąco śledzić co ciekawego znaleźli w Sieci nasi znajomi, oraz dzielić się z nimi interesującymi informacjami. Feedly jest też zintegrowane z serwisem YouTube oraz księgarnią Amazon. Masz wiec możliwość dzielenia się i korzystania z różnorodnych treści otrzymując spersonalizowane i aktualne propozycje w bardzo ładnym interfejsie.

Jedyną wadą Feedly jest fakt, że na jego konfigurację trzeba poświęcić nieco czasu. Przez pierwsze dni korzystania z serwisu możesz otrzymywać nie do końca trafione propozycje treści.

Feedly to bardzo ładny, wygodny i praktyczny sposób na codzienne przeglądanie i komentowanie wiadomości. Jeśli dasz mu kilka dni na poznanie Twoich zainteresowań, stanie się także świetnym przewodnikiem po Internecie.

Feedly

Download

Feedly (add-on) 5.4

Opinie użytkowników o Feedly